NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Nasi uczniowie po szkoleniu początkowym są wstanie zarabiać od 1800-4500zł miesięcznie. Czy chcesz nauczyć się świetnego zawodu i zarabiać jako mistrz manicure? Jeśli tak- wypełnij dane aby dowiedzieć się więcej o kursie!

  W PROGRAMIE KURSU

  (pamiętaj, że szkolenie zaczyna się od podstaw do pełnoprawnego stylisty)

  Projekt bez tytułu 4
  RODZAJE MANICURE
  Nauczymy Cię pracy dwoma rodzajami manicure. Manicure frezarkowy i kombinowany.
  833B5C97 3709 48B6 A00A 3FD2C4CB6516
  10 ZDOBIEŃ
  Nauczymy Cię zdobień na modelach: wcierki, pyłki, naklejki, ombre, matowe powierzchnie, paski, brokaty.
  Projekt bez tytułu 10
  APLIKACJA HYBRYDY
  Nauczysz się tworzenia i wzmocnienia paznokci powłokami żelowo-hybrydowymi, bez marszczeń z perfekcyjnym światłem
  IMG 1194 1 scaled
  MANICURE FRENCH
  Nauczymy Cię tworzenia linii uśmiechu na kształcie migdał, owal i kwadrat
  Projekt bez tytułu 2
  STERYLIZACJA I DEZYNFEKCJA
  Nauczysz się wykonywać poprawnie zabieg strylizacji i dezynfekcji
  Projekt bez tytułu 11
  SPRZĘT
  Nauczysz się pracy frezarką i właściwie rozróżniać frezy i narzędzia.
  Projekt bez tytułu 6
  CHOROBY PAZNOKCI
  Dowiesz się jakie przeciwskazania są do wykonania zabiegu.
  Projekt bez tytułu 5
  ANATOMIA
  Nauczysz się budowy paznokcia i jego funkcji

  CO ZAWIERA KURS?

  Projekt bez tytułu 9

  KURS TRWA 6 DNI

  85% kursu to praktyka

  Projekt bez tytułu 8
  NARZĘDZIA
  Zapewniamy Ci pełny sprzęt na szkolenie
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  zapewniamy Ci modelki na zabiegi
  Projekt bez tytułu 7
  POMOC
  Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie.
  Możliwość płatności ratalnej.

  PO 6 DNIACH SZKOLENIA OTRZYMASZ

  Projekt bez tytułu 9
  ZAWÓD
  możesz zwiększyć zarobki i rozwijać się
  Projekt bez tytułu 15
  ZDJĘCIA
  Fotografie swoich prac.
  Projekt bez tytułu 12
  ZATRUDNIENIE
  Pomożemy Ci w znalezieniu pracy. Możesz również pracować sama w domu, bądź otworzyć swoje studio
  Projekt bez tytułu 13
  ZNIŻKĘ
  od nas na produkty

  Masz za sobą dopiero pierwsze próby tworzenia stylizacji lub jeszcze nie było Ci dane spróbować w ogóle, ale czujesz, że się w tym odnajdziesz? Kurs paznokci hybrydowych w Warszawie wprowadzi się we wszystkie tajniki pięknego, trwałego i bezpiecznego manicure. Szkolenie zostało przygotowane z myślą o osobach początkujących, które w przyszłości chcą pracować jako stylista paznokci. 

  W programie przewidziane zostało:

  • wprowadzenie do manicure kombinowanego i frezarkowego;
  • szkolenie z 10 technik zdobień;
  • szkolenie z prawidłowego nakładania hybrydy;
  • tworzenie french manicure na trzech kształtach linii uśmiechu;
  • szkolenie z dezynfekcji i sterylizacji narzędzi;
  • wprowadzenie do prawidłowej pracy frezarką i dobieranie właściwych frezów;
  • wskazanie najczęstszych chorób paznokci i określenie przeciwwskazań do zabiegu;
  • przedstawienie budowy paznokcia.

  W czasie 6-dniowego kursu przedstawimy Ci podstawy teoretyczne, które od razu wykorzystasz w praktyce- zajmuje ona 85% czasu. Nie musisz mieć ze sobą sprzętu, zapewnimy Ci wszystkie niezbędne akcesoria, a także modelki.

  Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
  Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
  Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
  Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
  Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

  Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

  Joanna

  Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

  Karolina

  Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
  Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
  Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.