NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Dla wszystkich tych, którzy chcą oferować najwyższą jakość usługi! Manicure kombinowany- naucz się pracy nożyczkami i malowania pod skórki!

  To szkolenie dla Ciebie jeśli:

  -zdejmujesz materiał przez długi czas

  -jeśli zdarza się u Twoich klientów pieczenie w czasie frezowania

  -poświęcasz za dużo czasu na przygotowanie płytki

  -jeśli podnosisz skórki a one nadal nie nadają się do wycięcia

  -jeśli oczyszczacz skrzydlik bez efektu

  -jeśli po cięciach nadal trzeba szlifować skórę klienta, występują zadziorki

  -jeśli masz problem z cofaniem się koloru bądź zalewaniem skórek

  W PROGRAMIE KURSU

  (szkolenie skierowane dla osób z doświadczeniem z manicure, które chcą doszlifować swoją pracę)

  7D95CA43 FD68 4094 A8DB 44E293677F74
  NOŻYCZKI
  Nauczymy Cię pracy nożyczkami.
  F0647C8E 9159 4EA0 BB03 BF1FA6D29DB1 1 scaled
  POD SKÓRKI
  Krycie koloru “pod skórką”.
  Projekt bez tytułu 5
  ARCHITEKTURA 
  Budowa naturalnej płytki paznokcia i ważne elementy.
  Projekt bez tytułu 4
  ALGORYTM
  Przejrzysty program pracy.

  CO ZAWIERA KURS?

  700DF958 8CFE 4B05 8877 1B4BADC91ACF

  MATERIAŁOZNAWSTWO

  Prawidłowe dobranie produktu do paznokci klienta i ich nadbudowa.

  Projekt bez tytułu 15
  FOTOGRAFIA
  Nauka perfekcyjnego zdjęcia i ułożenia rąk.
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  zapewniamy Ci modelki na zabiegi
  Projekt bez tytułu 7
  POMOC i RABAT
  Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie, dodatkowo otrzymasz od nas 5% rabatu na produkty.

  Na kurs zabierz ze sobą:

  -nożyczki do skórek (lewo/praworęczne) NOZYCZKI

  -kopytko do skórek KOPYTKO

  -liner z cienkim długim włosiem LINER

  -frez kamienny KAMIENNY

  -frez 3C plomienczerwony

  -frez 3D kropla

  -frez do zdjęcia materiału (w razie potrzeby) TURBO

  -notatnik

  -dlugopis

   

  Istnieje możliwość zakupu produktów na miejscu.

  Manicure kombinowany to jedna z najbardziej estetycznych metod stylizacji paznokci. Dokładne opracowanie skórek oraz wałów, a także perfekcyjne dociąganie lakieru pod same skórki to gwarancja pięknego efektu, który można   podziwiać dłużej – odrost pojawia się znacznie później. W ramach szkolenia manicure kombinowanego przeszkolimy Cię z zasad pracy frezarką w taki sposób, by skórki zawsze były opracowane perfekcyjnie – bez zadziorów i skaleczeń. Możesz liczyć na solidną dawkę wiedzy związaną nie tylko z frezarką, ale również z nożyczkami. Program obejmuje ponadto:

  • malowanie pod skórki;
  • szkolenie z budowy paznokcia;
  • materiałoznawstwo;
  • naukę robienia profesjonalnych fotografii prac do portfolio.

  Perfekcyjne malowanie paznokci to trudna sztuka, jednak trening czyni mistrza. Ten kurs jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli pierwsze kroki w świecie manicure masz już za sobą i czujesz, że technika wymaga udoskonalenia. Możesz liczyć na modelki z naszej strony, a także na wsparcie merytoryczne również po zakończeniu kursu. Dodatkowo uzyskasz rabat 5% na produkty z naszego sklepu.

  Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
  Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
  Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
  Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
  Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

  Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

  Joanna

  Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

  Karolina

  Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
  Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
  Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.