NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Szkolenie 2w 1 zawiera naukę pracy narzędziami i frezarką. Szkolenie skierowane dla stylistów z przerwą zawodową, dla samouków lub osób pracujących w technice tradycyjnej.

  W PROGRAMIE KURSU

  IMG 8406 scaled
  MANICURE KOMBINOWANY
  Nauczymy Cię pracy nożyczkami.
  35C7C8CA 354C 4E3A 924B 8B5CA85EBC8D scaled
  MANICURE FREZARKOWY
  Usuwanie zrogowaceń z wałów bocznych oraz cięcie skórek frezem.
  Projekt bez tytułu 10
  APLIKACJA HYBRYDY
  Nauczysz się tworzenia i wzmocnienia paznokci powłokami żelowo-hybrydowymi, bez marszczeń z perfekcyjnym światłem
  95389F3F 4677 4152 9EA9 A70D08C264EE scaled
  USUWANIE
  Prawidłowe zdjęcie materiału.
  Projekt bez tytułu 2
  STERYLIZACJA I DEZYNFEKCJA
  Nauczysz się wykonywać poprawnie zabieg sterylizacji i dezynfekcji
  Projekt bez tytułu 11
  SPRZĘT
  Nauczysz się pracy frezarką i właściwie rozróżniać frezy i narzędzia.
  F33DCC15 D3F5 4E73 A0FD F1A3FA07291A scaled
  KSZTAŁT
  Prawidłowy kształt paznokci dobrany do naturalnej płytki.
  Projekt bez tytułu 5
  ANATOMIA
  Nauczysz się budowy paznokcia i jego funkcji

  CO ZAWIERA KURS?

  210B6874 6B5D 423D B986 B838E8C65D69 scaled

  BONUS

  Otrzymasz od nas w prezencie naukę szybkich zdobień salonowych (folia/naklejki)

  Projekt bez tytułu 15
  FOTOGRAFIA
  Nauczymy Cię wykonywania pięknych zdjęć do Twojego portfolio.
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  zapewniamy Ci modelki na zabiegi
  Projekt bez tytułu 7
  POMOC
  Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie oraz rabat na produkty w wysokości 5%

  Na szkolenie zabierz ze sobą:

  -pusher PUSHER

  -frez do ściągania materiału TURBO(lub z węglika spiekanego/ bądź ceramiczny)

  -frez kulka niebieska 2C kulkaniebieska i kulka czerwona 2B kulkaczerwona

  -frez płomień długi 3C x1 plomiendlugi

  -frez kropla niebieska x1 kropla

  -frez kamienny 1szt KAMIENNY

  -frez gumka gumka

  -liner LINER

  -nożyczki do skórek (prawo/lewo ręcznych) NOZYCZKI

  -notatnik

  -długopis

   Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
   Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
   Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
   Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
   Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

   Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

   Joanna

   Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

   Karolina

   Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
   Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
   Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.

   Kurs stylizacji paznokci 2 w 1 w Warszawie został zaplanowany z myślą o tych, którzy chcą poznać tajniki pracy z frezarką i nakładaniem oraz zdejmowaniem manicure hybrydowego. Cenną wiedzę zdobędą tutaj również osoby, które wracają do stylizacji paznokci po dłuższej przerwie, a także ci, którzy jak dotąd pracowali tradycyjnymi technikami. 

   Kurs manicure 2w1 to kompleksowe przeszkolenie w zakresie:

   • budowy anatomicznej paznokci;
   • prawidłowego opiłowywania płytki;
   • manicure kombinowanego (“pod skórki);
   • manicure frezarkowego (w tym usuwanie skórek i stwardniałej skóry z bocznych wałów);
   • techniki pracy z frezarką i doboru odpowiednich frezów;
   • aplikacji i usuwania hybrydy;
   • sterylizacji i dezynfekcji narzędzi (w końcu to podstawa w pracy stylistki!).

   Nasz kurs manicure przygotuje Cię również do robienia profesjonalnych zdjęć Twoich prac, co jest przecież najlepszą reklamą! Nie musisz także martwić się, na kim będziesz wykonywać stylizacje – zapewniamy Ci modelki. Korzystając z naszego kursu, otrzymasz również 5% zniżki na produkty z naszego sklepu. Po kursie nadal możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne.