NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Czy już wiesz jak pracować frezarką? Umiesz już malować paznokcie żelem i lakierem? Na myśl o szablonie przeszywa cię dreszcz? Chcesz rozszerzyć usługi? Chcesz więcej zarabiać? Świetnie! To szkolenie jest dla Ciebie! Jeśli chcesz doszkolić technikę żelu- to również dobry wybór.

  W PROGRAMIE KURSU

  (pamiętaj, że musisz mieć ukończone szkolenie podstawowe z manicure i umieć się obsługiwać frezarką)

  Projekt bez tytułu 4
  EXPRESS MANICURE
  Nauczymy Cię ekspresowego manicure oraz wycinania skórek nożyczkami.
  Projekt bez tytułu
  ARCHITEKTURA
  Nauczysz się prawidłowej budowy.
  35C7C8CA 354C 4E3A 924B 8B5CA85EBC8D scaled
  PRZYGOTOWANIE PŁYTKI
  Nauczysz się prawidłowego przygotowania powierzchni by uniknąć zapowietrzeń.
  D5B54FE5 90B1 4BB4 ABFF 56D3D60D7F31 scaled
  CO TO JEST KRZYWA C?
  Nauczymy Cię prawidłowej budowy i nazewnictwa.
  23487AFA 8A4F 4070 801A 1F12844A4D11
  MATERIAŁOZNACTWO
  Nauczysz się wszystkiego o materiałach do stylizacji paznokci.
  38
  BUDOWANIE
  Nauczysz się prawidłowego rozłożenia materiału z ograniczeniem piłowania do minimum.
  zdjecieba scaled e1596555994406
  KSZTAŁTY PAZNOKCI
  Dowiesz się jakie kształty pasują do danej płytki klienta.
  95389F3F 4677 4152 9EA9 A70D08C264EE scaled
  SZABLON
  Nauczysz się prawidłowego przygotowania szablonu pod podłożenie go pod paznokieć.

  CO ZAWIERA KURS?

  Projekt bez tytułu 9

  PIŁOWANIE

  Schemat piłowania do kształtu owal, migdał, kwadrat i miękki kwadrat.

  Projekt bez tytułu 8
  UZUPEŁNIENIE
  Dowiesz się jak uzupełnić paznokcie.
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  zapewniamy Ci modelki na trening
  Projekt bez tytułu 7
  POMOC
  Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie.
  Możliwość płatności ratalnej.

  Zabierz ze sobą:

  -frez stożek stozek

  -frez do ściągania materiału TURBO

  -nożyczki do skórek NOZYCZKI

  -pęseta do zaciskania

  -klampy do zaciskania metalowe  3 sztuki KLIPSY

  -nożyczki ostre do cięcia form

  -liner z cienkim włosiem LINER

  -pędzel do żelu rozm 4/6 PEDZEL

  Paznokcie żelowe wciąż cieszą się ogromną popularnością. Dzięki żelowi płytkę można znacznie przedłużać, nadbudowywać ją i nadawać jej pożądanego kształtu. Jednak praca żelem jest o wiele bardziej skomplikowana, niż hybrydą. Nasz kurs robienia paznokci żelowych w Warszawie skierowany jest do tych, którzy mają już doświadczenie w tworzeniu manicure i chcą rozszerzyć swoje umiejętności o pracę z żelem. Nauczymy Cię, jak prawidłowo podkładać formę i jak aplikować żel, by pozostało jak najmniej materiału do opracowania. Poznasz tajniki tego, czym jest legendarna krzywa C i apex. Wyjaśnimy, jak wygląda budowa paznokcia i jak prawidłowo przygotować płytkę pod żel, by nie tworzyły się zapowietrzenia. 

  Nasz kurs na paznokcie w Warszawie obejmuje również szkolenie z dobierania kształtu paznokci do płytki klienta. Nauczymy Cię aplikacji i opracowania żelu, a także uzupełniania go. Zapewniamy profesjonalne stanowiska pracy, pełne wsparcie merytoryczne (w trakcie kursu i po nim), a także modelki z naszej strony. Kurs przedłużania paznokci pozwoli Ci znacznie rozszerzyć działalność. Nauczysz się robić między innymi ombre żelami krok po kroku. 

  Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
  Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
  Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
  Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
  Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

  Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

  Joanna

  Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

  Karolina

  Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
  Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
  Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.