NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

67

stylistów otworzyło własne firmy

2065

wydanych certyfikatów

8

lat szkolenia uczniów

Nauczysz się odpowiedniej pracy frezarką, dodatkowo malowania pod skórki. Na szkoleniu dowiesz się:

-dlaczego podczas zdejmowania materiału klient odczuwa pieczenie

-dlaczego występuje problem z cięciem skóry frezami

-jak zadbać o frezarkę

-czy manicure frezarkowy nadaje się do wszystkich typów skórek?

-jak uniknąć skaleczeń

-jak pracować z “cudzymi” cięciami/uszkodzeniami

-co jest przyczyną ran w zatokach

W PROGRAMIE KURSU

(Szkolenie skierowane dla osób pracujących w zawodzie, posiadających podstawowe szkolenie z manicure i pracy frezarką. Najlepiej z min roczną praktyką)

700DF958 8CFE 4B05 8877 1B4BADC91ACF
NADBUDOWA
Nauczymy Cię prawidłowej nabudowy paznokci bazą.
F0647C8E 9159 4EA0 BB03 BF1FA6D29DB1 1 scaled
POD SKÓRKI
Malowanie pod skórki.
Projekt bez tytułu
ARCHITEKTURA 
Budowa naturalnej płytki paznokcia i ważne elementy.
Projekt bez tytułu 11
FREZY
Właściwy dobór frezów do pracy
210B6874 6B5D 423D B986 B838E8C65D69 scaled

MATERIAŁOZNAWSTWO

Prawidłowe dobranie produktu do paznokci klienta. Maskowanie defektów.

Projekt bez tytułu 3
FOTOGRAFIA
Nauka perfekcyjnego zdjęcia i ułożenia rąk.
Projekt bez tytułu 15
MODELKI
zapewniamy Ci modelki na zabiegi
Projekt bez tytułu 17
POMOC i RABAT
Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie, dodatkowo otrzymasz od nas 5% rabatu na produkty.

Na kurs zabierz ze sobą czyste narzędzia:

-frez kulka niebieska niebieskakulka i czerwona czerwonakulka

-frez płomień długi czerwony plomienczerwony

-frez kropla kropla

-frez gumka gumka

-frez kamienny KAMIENNY

-liner z cienkim długim włosiem LINER

-frez do zdjęcia materiału TURBO ( bądź ceramiczny)

-notes

-długopis

Istnieje możliwość zakupu produktów na miejscu.

Praca frezarką wydaje się dziś niezastąpionym elementem każdego manicure. Dzięki niej możemy estetycznie i szybko opracować skórki czy wały okołopaznokciowe. Trudno wyobrazić sobie także zdejmowanie żelu czy hybrydy inną metodą. Jednak frezarka używana nieumiejętnie jest niebezpiecznym narzędziem, które może wyrządzić wiele szkód – łącznie z nieodwracalnymi uszkodzeniami macierzy paznokcia. 

W programie kursu “Praca frezarką” przekażemy Ci najważniejsze zasady pracy tym urządzeniem. Dowiesz się, jak dobrać prawidłowy frez do danej czynności i w jaki sposób pracować frezarką. Oprócz tego kurs przewiduje także malowanie pod skórki, techniki nadbudowywania paznokci bazą oraz naukę budowy płytki paznokcia. W ramach kursu uczymy również, jak maskować mankamenty płytki paznokci i jakich produktów do tego użyć. Nasze kursy manicure w Warszawie obejmują również pomoc po ich zakończeniu, a także uprawniają do rabatu w wysokości 5% na zakupy w naszym sklepie.

Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

Joanna

Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

Karolina

Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.