NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Podoba Ci się piękny i równy french manicure? Opracowaliśmy genialny, szybki system metody french gel. Nowa pozycja w cenniku-zwiększenie zarobków. Podczas gdy inni główkują się jak go zrobić-Ty masz gotowi przepis!

  W PROGRAMIE KURSU

  (szkolenie skierowane dla osób pracujących w metodzie żelowej min rok)

  23487AFA 8A4F 4070 801A 1F12844A4D11
  ZASADY
  Właściwy dobór materiału do płytki klienta, sukcesem w pracy.
  A4866FB8 218F 4DB8 9C33 B0FC66D90B63
  COVER
  Schematy rozkładania łożyska, rodzaje.
  7E7070DF D6B8 41AC ABE6 C68DF6192DE7 scaled
  TRICKI
  Tricki idealnej linii uśmiechu, na co należy zwrócić uwagę.
  Projekt bez tytułu
  POLIGEL
  Praca z poligelami
  IMG 1194 1 scaled
  PRACA
  Nauczysz się pracować z minimalną ilością piłowania.
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  Zapewnia Ci szkoła manicure Natalia Sielawa
  Projekt bez tytułu 16
  RABAT
  Otrzymasz od nas zniżkę 5% na produkty.
  Projekt bez tytułu 7
  WSPARCIE
  Możesz liczyć na pomoc instruktora po szkoleniu.

  Zabierz ze sobą:

  -pędzel do poligelu Victoria Vynn

  -pędzel liner z długim włosiem LINERVV

  -frezy do manicure (w dowolnej technice w której pracujesz)

  -frez do usuwania materiału żelowego TURBO

  -pęsetę do zaciskania

  -klipsy do zacisku metalowe 3 szt TUNEL

  French manicure nie traci na popularności – wręcz przeciwnie, takie klasyczne paznokcie zawsze są na topie i będą pasować na każdą okazję, do każdej stylizacji. Jednak wykonanie precyzyjnego, perfekcyjnego frencha nie jest wcale łatwe. Na szkoleniu French Turbo nauczymy Cię, jak wykonać błyskawiczny french manicure przy użyciu żeli. To pozycja, która szybko zdobędzie serca Twoich klientek, jeśli dodasz ją do oferty.

  Szkolenie dedykowane jest osobom, które mają już doświadczenie w pracy żelem. 

  Na kursie nauczysz się:

  • właściwego doboru materiału do płytki klienta;
  • schematów i rodzajów rozkładania łożyska;
  • tworzenia idealnych linii uśmiechu;
  • pracy z poligelami;
  • nakładania żelu tak, by mieć jak najmniej do piłowania.

  Nasza szkoła zapewni Ci również modelki, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. Jako uczestnik kursu będziesz uprawniona do 5% rabatu na nasze produkty. Zarówno w trakcie szkolenia, jak i po jego zakończeniu, możesz liczyć na naszą pomoc merytoryczną!

  Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
  Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
  Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
  Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
  Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

  Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

  Joanna

  Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

  Karolina

  Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
  Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
  Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.