NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

  67

  stylistów otworzyło własne firmy

  2065

  wydanych certyfikatów

  8

  lat szkolenia uczniów

  Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  -manicure zajmuje Ci za dużo czasu,

  -używasz wielu frezów, 

  -jesteś niezadowolona z jakości swojej pracy,

  -chcesz poznać coś nowego,

  -myślisz, że nie da się pracować szybciej, nie tracąc na jakości,

  -chcesz zarabiać więcej,

  -chcesz mieć więcej klientów , 

  W PROGRAMIE KURSU

  (kurs skierowany dla mistrzów pracujących frezarką z minimum roczną praktyką)

  IMG 6150 scaled
  MANICURE 
  Opracowanie skórek 1 frezem. Dodatkowo manicure nożyczkowy (kombinowany)
  0C118AF7 DA9E 46DE 9C1C 9181651FA6B8 scaled
  APLIKACJA
  Ekspresowe rozłożenie materiału na naturalnej płytce. Co zrobić by żel nie spływał na skórki.
  Projekt bez tytułu 17
  MODELKI
  Zapewnia szkoła. Nie musisz się martwić.
  Projekt bez tytułu
  BUDOWA
  Nauka budowy paznokci z 1 kropli żelu ( bez piłowania)
  F33DCC15 D3F5 4E73 A0FD F1A3FA07291A scaled
  TECHNIKA SZYBKIEGO PIŁOWANIA
  Zdjęcie materiału frezem.
  Ekspresowe piłowanie: Kształt kwadrat, miękki kwadrat, migdał owal
  Projekt bez tytułu 9
  PSYCHOLOGIA
  Jak pracować z klientem bez zbędnego czasu?
  Projekt bez tytułu 15
  BONUS!
  Nauka zrobienia profesjonalnego zdjęcia.
  Projekt bez tytułu 16
  RABAT
  -5% na wszystkie produkty plus opieka instruktora po szkoleniu.

  Na szkolenie zabierz ze sobą:

  -frez do skórek 3A stozek

  -frez do zdejmowania żelu TURBO

  -pędzel do żelu 4 lub 6 PEDZEL4

  -nożyczki do skórek NOZYCZKI

  -liner LINERVV

  -długopis

  -notatnik

  Istnieje możliwość zakupu narzędzi na miejscu.

  Stylizacją paznokci zajmujesz się już długo, jednak czujesz, że to, co robisz, mogłoby by lepsze, a przede wszystkim szybciej wykonane. Umiesz pracować frezarką, jednak wydaje Ci się, że wszystko trwa za długo, potrzebujesz zbyt wiele narzędzi i akcesoriów? Ten kurs paznokci jest dla Ciebie!

  W ramach szkolenia nauczymy Cię:

  • opracowywania skórek za pomocą tylko 1 frezu – to duża oszczędność czasu;
  • ekspresowej aplikacji żelu na naturalnej płytce – bez spływania;
  • budowy paznokci z 1 kropli żelu – dzięki temu opiłowywanie materiału nie będzie potrzebne;
  • szybkiego opiłowania na różne kształty;
  • prawidłowego i szybkiego zdejmowania żelu frezem;
  • robienia profesjonalnych zdjęć swoich prac do portfolio.

  Nasza akademia paznokcia w Warszawie to lata praktycznego doświadczenia, którym chętnie się z Tobą podzielimy. W ramach szkolenia przekażemy Ci również sposoby na efektywną pracę z klientem bez zbędnego przedłużania czasu!

  Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
  Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
  Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
  Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
  Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

  Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

  Joanna

  Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

  Karolina

  Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
  Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
  Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.