divider 1024x77 2

Wyjazdowe kursy manicure

Stylizacja paznokci to dziś znaczący segment branży beauty. Coraz więcej osób próbuje zajmować się robieniem manicure samodzielnie, w domowych warunkach. Dostępność produktów i akcesoriów do stylizacji paznokci zdecydowanie ułatwia zadanie, a ich zakup dość szybko się zwraca. Jednak wiele osób, które działają w domowych warunkach, ma zwykle tylko podstawową, niepełną wiedzę na temat technik wykonywania manicure, posługiwania się frezarką, przeciwwskazań do wykonania stylizacji, jak również możliwych chorób paznokci. 

Dlatego kurs manicure pedicure to podstawa nie tylko bezpiecznego startu, ale także droga do sukcesu. Wielu kursantów po naszych szkoleniach otwiera swoje salony i stylizacją paznokci zajmuje się zawodowo. 

Szkolenie pedicure i manicure w Warszawie (a dokładnie: 10 minut drogi od stolicy) da Ci pełne przygotowanie do samodzielnej pracy: na sobie samej, ale także na klientach. Nie musisz jednak być z Warszawy i okolic, by móc uczestniczyć w naszych szkoleniach. W Lawanails organizujemy również kursy wyjazdowe, dzięki czemu jesteśmy dostępne w różnych miastach. W ramach szkolenia wyjazdowego możesz skorzystać z trzech kursów:

  • Manicure double 2 w 1;
  • Ombre&ornaments;
  • Aerografia. 

Zarezerwuj wybrany termin w swoim kalendarzu już dziś – od tej daty zmieni się Twoje życie zawodowe. Szkolenia prowadzone są przez dwie doświadczone trenerki: Natalię i Karolinę. Do tej pory przeszkoliłyśmy przeszło 20 tysięcy kursantów, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie! Kilkadziesiąt z nich założyło własną działalność związaną właśnie ze stylizacją paznokci. Dołącz do grona przyszłych profesjonalistów cenionych w swoim fachu. 

Sprawdź najbliższy termin szkolenia, zapisz się i czekaj na nowe drzwi do kariery. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i produktach wysokiej jakości. Na szkoleniach zapewniamy również modelki, dzięki czemu nie musisz się o to martwić.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping