divider 1024x77 2

Stacjonarne kursy manicure

MANICURE frezarkowy

Na rynku stylizacji paznokci jesteśmy od kilkunastu lat. Zespół Lawanails został stworzony przez mistrzynię Natalię Sielawę. Wiemy, jak trudne bywają początki – w końcu też kiedyś zaczynałyśmy! Dziś, mając na koncie kilkanaście lat doświadczenia, statuetki na koncie, wyatępy w telewizji i ponad 20 tysięcy przeszkolonych kursantów, nadal doszkalamy się z nowych technik i produktów, a następnie dzielimy się tą wiedzą z Wami. 

Wybierając kurs stylizacji paznokci w Warszawie w Lawanails, możesz liczyć na wyczerpującą dawkę wiedzy, przebieg szkolenia w sympatycznej atmosferze, pracę na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, a także przy użyciu profesjonalnych produktów. Nasz kurs manicure jest ceniony przez szerokie grono byłych kursantów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym. 

Z myślą o kursantach o różnym stopniu zaawansowania w stylizacji paznokci, przygotowałyśmy aż 10 wariantów kursu paznokci. Możesz zacząć od zupełnych podstaw, jeśli dopiero wchodzisz w świat manicure. Możesz również wybrać szkolenie uzupełniające, dedykowane tym, którzy już zajmują się stylizacją paznokci. 

Masz możliwość wybrać różne szkolenia: paznokcie hybrydowe, żelowe, praca z frezarką, manicure kombinowany, ombre & ornaments, szalenie modne zdobienia stemplami lub klasyczny french czy zdobienia aerografem. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów. Nie musisz obawiać się niczego – nawet, jeśli dopiero będziesz stawiać swoje pierwsze kroki w świecie stylizacji paznokci, we wszystkim Ci pomożemy. Progres, jaki zauważysz po ukończeniu kursu, zaskoczy Cię z pewnością!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping