Instruktorki

a3S3C5406 scaled

Natalia Sielawa

Instruktor główny i właściciel Lawanails

Natalia Sielawa osoba znana w branży stylizacji paznokci.
Od 17 lat w zawodzie. Od ośmiu lat czynny instruktor. Zaczynałam swoją pracę jako 'stylistka na telefon'. Podczas 12 lat prowadzenia własnej działalności, otworzyłam cztery salony, zatrudniałam wielu stylistów, asystentów. Na swoim koncie mam współpracę z polskimi i zagranicznymi markami: Graffiti Nails, Euro-Fashion, Perfect Beauty, Makear (Polska), Oneair proffesional(Rosja), Entity, Hand & Nails Harmony (USA)
Autorka licznych artykułów w prasie branżowej. min: "Paznokcie", "Akademia Paznokcia", "Beauty Forum".
Sędziowałam w mistrzostwach w Polsce/ Europie: min. Rumunia, Litwa, Ukraina, Bułgaria.
Udzielam wywiadów w telewizji min. TVP "Pytanie na Śniadanie"
Staram się rozwijać w każdej dziedzinie- analiza składów produktów kosmetycznych, anatomia płytki paznokciowej, podologia, fotografia.
Jestem Pomysłodawczynią Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokci „Fantasmagorie”
Wyszkoliłam setki stylistów w Polsce i Europie.
Wiele z nich zostało instruktorami, mistrzami.
Jestem autorką własnych programów szkoleniowych.
Staram się być wsparciem dla innych, zarówno psychicznie jak i technicznie.
Na codzień mama 4 letniej Jadzi. Uwielbiam fitness i rozwój-w każdej postaci.

Osiągnięcia:
Wielokrotna Mistrzyni Polski i USA California Long Beach

f9ebaaed 0153 4a1c b0c5 f96092fac229 2

Karolina Malinowska

Stylistka Paznokci, Pedikiurzystka Instruktor

Praktykujący Instruktor szkoły manicure Natalia Sielawa w okolicach Warszawy.
Swoją ciężką pracą i zamiłowaniem do stylizacji paznokci potwierdziłam zdobywając nagrody w mistrzostwach w Polsce. Zawsze dążę do wyznaczonego celu. Pozyskaną wiedzę stale doskonalę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem osobą dokładną i staranną.
Od siebie: "Poszukiwanie powołania i mojej drogi życiowej zajęło mi wiele lat. Wszystko zmieniło się kiedy zaczęłam prace w salonie Lawanails Natalii Sielawa. Dostałam kolejna szanse na zmianę swojego życia i..... udało się! Wykorzystuje to jak mogę najbardziej, jestem spragniona wiedzy, cały czas chce więcej i więcej, mimo to ciagle mi mało. Lawanails umożliwia mi to w każdym calu. Najwspanialsze jest to ze pasje połączyłam z praca, którą uwielbiam. Chyba nie ma nic lepszego jezeli uda się połączyć te dwie cechy"

Stylizacja paznokci, choć daje dużo satysfakcji, to niełatwe zadanie. Aby dojść do profesjonalnego poziomu, potrzebne są dziesiątki, jeśli nie setki wykonanych stylizacji. Jedne są bardziej udane, inne mniej. W tym przypadku powiedzenie, że praktyka czyni mistrza, jest wyjątkowo trafne. 

Jednak oprócz predyspozycji i chęci, bardzo ważne jest kompleksowe wprowadzenie w świat stylizacji paznokci. Można śmiało rzec, że najważniejszą osobą dla każdego początkującego i doszkalającego się stylisty jest instruktor paznokci. W okolicach Warszawy, zaledwie 10 minut drogi od stolicy, czekają na Ciebie dwie profesjonalistki, które chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniami. Natalia i Karolina wyszkoliły już rzesze stylistek, które dzięki tym szkoleniom realizują swoją pasję już od lat. Nie ma lepszej metody na dojście do profesjonalizmu, niż praktyka. Dlatego szkolenie instruktorskie z paznokci w Warszawie prowadzą osoby z kilkunastoletnim, praktycznym doświadczeniem. Dzięki temu znają wszystkie tajniki stylizacji i ten świat nie ma przed nimi tajemnic.

Doświadczony i komunikatywny instruktor stylizacji paznokci to Twój klucz do sukcesu. Od tego, w jaki sposób zostaną przekazane podstawy, zależy cała reszta nauki. Szkolenia manicure w Warszawie w Lawanails cieszą się ogromną popularnością z wielu względów. Sympatyczna atmosfera, rzetelne podejście do kursantów na różnym poziomie zaawansowania i praca na profesjonalnym sprzęcie oraz produktach wysokiej jakości to tylko kilka z wielu zalet, jakie mają nasze kursy!