NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH

Natalia Sielawa

Właścicielka

Jestem osobą, która czerpie z życia pełną garścią. Ciągle mi wszystkiego mało. Uwielbiam się rozwijać, być wsparciem dla ludzi i dążyć do obranych celów. Ciągle poszerzam swoje horyzonty.
Stylistka paznokci z 14-letnim stażem
Współzałożycielka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokci „Fantasmagorie”
Autorka licznych artykułów w prasie branżowej.
Szkoleniowiec światowych marek, m. in. Entity, Renails, marek występujących w firmie Eurofashion
Mistrzyni Nailpro Long Beach Usa 2017, I miejsce w kategorii: On my Own, Salon Success, Sculpure Nail One Hand, Tip & Overlay One Hand, Perfect Match
Finalistka Mistrzostw Świata World Cup 2012
Mistrzyni Polski Nail Trophy 2012
Vice mistrzyni Polski Modelowania Paznokci 2012
II Vice Mistrzyni Modelowania Paznokci 2012
Vice Mistrzyni Polski Nail Design 2010
Sędzia Główny NailproEastern Europe
Sędzia Nail Master Cup 2016

Martyna Gurtowska

Fryzjerka, Kolorystka, Trycholog

Jestem z wykształcenia fryzjerką z ukończonym państwowym kursem czeladniczym. Dodatkowym uzupełnieniem mojego zawodu jest - Dermotrycholog (choroby skóry głowy, wypadanie włosów, łysienie). Działam ponad 20 lat w branży. Jestem pasjonatką koloryzacji i długich włosów. Klientki, które przychodzą po wizytach w innych salonach, mówią na mnie „ratunek”. Specjalizuję się w tzw. najtrudniejszych przypadkach. Jeśli czegoś nie można, to ja udowadniam, że jest inaczej. Przedłużam i zagęszczam włosy.
Regularnie uzupełniam swoją wiedzę u najlepszych m.in. Akademia Berendowicz -Kublin, Akademia Maciej Wróblewski, Akademia Gnatyshyn, Kevin Murphy, Joico, Sandra Chiantis, Hairderm, Rapunsel, Hairtalk.
Cenię sobie spokój i harmonię. Rodzina i ciepły dom to coś, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Moje zainteresowania, poza branżowymi to podróże w dalekie kraje i moda.

Urszula Kużawska

Stylistka Paznokci, Pedikiurzystka

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci, na poważnie zaczęłam w Lawanails. To tutaj w Akademii Manicure Natalia Sielawa, nauczyłam się perfekcyjnej stylizacji paznokci od podstaw.
Moja droga zawodowa była różna, jednak zawsze gdzieś obok niej przewijał się motyw paznokci. Teraz znajdujac się w tym miejscu wiem, że to moja miłość i nie chce w życiu robic nic innego. Uwielbiam malować ``bajkowe`` paznokcie kolorowe i wyjątkowe. Lubie wyzwania z jakimi klientki do mnie przychodzą dają mi one wiele radości a dzieki ciągłym szkoleniom jestem w stanie im sprostać.
Na co dzień jestem wesołą pełną życia osobą, uwielbiam podróże, dobrą książkę i spotkania ze znajomymi.

Joanna Widyńska

Stylistka paznokci, Pedikiurzystka

Drogę zawodową rozpoczęłam 3 lata temu. Pierwsze ukończone szkolenie dało tylko pewność że zawód stylistki paznokci to jest to. Nadal rozwijam się w tym kierunku uczestnicząc w wielu szkoleniach. Największą przyjemność sprawiają mi metamorfozy paznokci naszych klientów. Stylizacje żelowe to wyzwania którego się nie boję. Ukończyłam również szkołę kosmetyczną, moja najlepsza stroną są zabiegi upiększające. Specjalizuje się również w stylizacji brwi.

Karolina Malinowska

Stylistka Paznokci, Pedikiurzystka Instruktor

Jestem wykwalifikowaną stylistką paznoci oraz pedicurzystką, która ukończyła szereg szkoleń z zakresu przedłużania, stylizacji paznokci i pedicure. Swoją ciężką pracą i zamiłowaniem do stylizacji paznokci potwierdziłam zdobywając nagrody w mistrzostwach w Polsce. Zawsze dążę do wyznaczonego celu. Pozyskaną wiedzę stale doskonalę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Moją specjalizacją są precyzyjne zdobienia tworzące małe dzieła sztuki. Jestem osobą dokładną i staranną.
Od siebie: ``Poszukiwanie powołania i mojej drogi życiowej zajęło mi wiele lat. Wszystko zmieniło się kiedy zaczęłam prace w salonie Lawanails Natalii Sielawa. Dostałam kolejna szanse na zmianę swojego życia i..... udało się! Wykorzystuje to jak mogę najbardziej, jestem spragniona wiedzy, cały czas chce więcej i więcej, mimo to ciagle mi mało. Lawanails umożliwia mi to w każdym calu. Najwspanialsze jest to ze pasje połączyłam z praca, którą uwielbiam. Chyba nie ma nic lepszego jezeli uda się połączyć te dwie cechy``