PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nasze kursy są dostępne od ręki.

Tak, gdy będziesz zakładać konto, nie zapomnij o uzupełnieniu pól dotyczących danych firmy. Jeśli chcesz zakupić kurs a jesteś zza granicy, przed zakupem napisz do nas e-mail i wyślij dane do faktury na adres szkola@lawanails.pl

Tak, na naszej stronie w „płatnościach” istnieje zakładka PayPal.

Po opłaceniu zakupu, dostęp do kursu jest dostępny natychmiast w panelu użytkownika w zakładce „moje kursy”

Jeśli wystąpił błąd w płatności, kurs będzie niedostępny.

Dostęp do kursu jest na rok, od dnia zakupu.

Tak, po ukończeniu wszystkich lekcji masz możliwość pobrania certyfikatu. Pamiętaj, aby w czasie rejestracji swojego konta wprowadzić poprawnie imię i nazwisko bo takie będzie wygenerowane przez system na certyfikacie.

Jeśli nie ukończysz oglądania lekcji nie możesz przejść dalej. W praktyce oznacza to, że nie możesz „skakać” po lekcjach jeśli nie ukończyłaś/łeś każdej z osobna. Po ukończeniu wszystkich lekcji kursu, masz możliwość „skakania” między lekcjami i oglądania czego chcesz.

Nagrania są umieszczone na specjalnej platformie VOD dla najlepszej jakości. Skontroluj swoje łącze internetowe. Przeglądarki w których będzie dobrze działać kurs to:

-firefox

-safari

-internet explorer

-chrome

Dla najlepszej jakości warto oglądać kurs na komputerze by mieć większą widoczność w szczególności w pokazach manualnych. Zawsze możesz zresetować łącze internetowe i spróbować zalogować się ponownie.

Tak a nawet więcej, zawsze masz możliwość ponownego obejrzenia lekcji, przybliżenia i możesz film zatrzymać w idealnym dla siebie momencie. Nagrania możesz obejrzeć z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia i nocy.

Tak, ale polecam Ci skorzystać na początek z bazowych kursów takich jak „wstęp do zawodu”, „aplikacja bazy”, „aplikacja topu” czy „manicure kombinowany”.

Zgodnie z art. 38 ustawy praw konsumenta, zasada jest bardzo prosta – klient ma prawo zwrócić produkt cyfrowy ,dopóki nie zacznie z niego korzystać. Jeśli zacznie – świadczenie zostanie spełnione i traci prawo odstąpienia od umowy.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy