Manikiurzysta to artysta, który tworzy piękne działa sztuki na kobiecych dłoniach. Podkreśla piękno i kobiecość właścicielki.

To galeria dla tych, którzy chcą iść drogą stylisty manicure. Te prace są potwierdzeniem jakie możliwości i umiejętności można posiąść, wkraczając w zawód stylisty. To prace mistrzów, którzy teraz przekazują swoją wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Projektanci wskażą Ci właściwą drogę do świetnego i dochodowego zawodu manicure.

Nasza szkoła manicure działa od kilku lat na rynku polskim i oferuje różnego rodzaju pokazy, szkolenia i seminaria. Na nich nauczysz się poprawnej usługi manicure i zaczniesz tworzyć dzieła sztuki. Rozbudzamy kreatywność w naszych uczniach aby nawet french manicure był wykonany stylowo i z gracją. Solidny fundament to wiedza której nauczysz się w Akademii Manicure Natalia Sielawa.

Na tej stronie umieściliśmy prace sezonowe- w zależności od pory roku, ważnej okazji (ślub, święta, walentynki) stylizacja może być dopasowana do jej właścicielki. Paznokcie kobiety to jedna z ważnych części w wizerunku jak i świetny temat do towarzyskich rozmów. Umieszczamy tu prace naszych uczniów, by pokazać Wam jak świetne mają umięjętności po naszej szkole.

Obejrzyj przykładowe prace. Zobaczysz najnowsze techniki zdobień. Technologia zostaje udoskonalana a w raz z nią- zmieniają się trendy manicure. Obejrzyj prace instruktorów, wybierz stylizacje których chcesz się nauczyć. Podejdź do swojej edukacji z cierpliwością i rozsądkiem. To proces.

„Dom Manicur’u Natalii Sielawy’ to miejsce zarówno edukacyjne jak i serdeczne. Ważne jest dla nas aby atmosfera była profesjonalna ale i swobodna.