NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

67

stylistów otworzyło własne firmy

2065

wydanych certyfikatów

8

lat szkolenia uczniów

Szkolenie 2w 1 zawiera naukę pracy narzędziami i frezarką. Szkolenie skierowane dla stylistów z przerwą zawodową, dla samouków lub osób pracujących w technice tradycyjnej.

W PROGRAMIE KURSU

IMG 8406 scaled
MANICURE KOMBINOWANY
Nauczymy Cię pracy nożyczkami.
35C7C8CA 354C 4E3A 924B 8B5CA85EBC8D scaled
MANICURE FREZARKOWY
Usuwanie zrogowaceń z wałów bocznych oraz cięcie skórek frezem.
Projekt bez tytułu 10
APLIKACJA HYBRYDY
Nauczysz się tworzenia i wzmocnienia paznokci powłokami żelowo-hybrydowymi, bez marszczeń z perfekcyjnym światłem
95389F3F 4677 4152 9EA9 A70D08C264EE scaled
USUWANIE
Prawidłowe zdjęcie materiału.
Projekt bez tytułu 2
STERYLIZACJA I DEZYNFEKCJA
Nauczysz się wykonywać poprawnie zabieg sterylizacji i dezynfekcji
Projekt bez tytułu 11
SPRZĘT
Nauczysz się pracy frezarką i właściwie rozróżniać frezy i narzędzia.
F33DCC15 D3F5 4E73 A0FD F1A3FA07291A scaled
KSZTAŁT
Prawidłowy kształt paznokci dobrany do naturalnej płytki.
Projekt bez tytułu 5
ANATOMIA
Nauczysz się budowy paznokcia i jego funkcji

CO ZAWIERA KURS?

210B6874 6B5D 423D B986 B838E8C65D69 scaled

BONUS

Otrzymasz od nas w prezencie naukę szybkich zdobień salonowych (folia/naklejki)

Projekt bez tytułu 15
FOTOGRAFIA
Nauczymy Cię wykonywania pięknych zdjęć do Twojego portfolio.
Projekt bez tytułu 17
MODELKI
zapewniamy Ci modelki na zabiegi
Projekt bez tytułu 7
POMOC
Oferujemy Ci swoją pomoc po kursie oraz rabat na produkty w wysokości 5%

Na szkolenie zabierz ze sobą:

-pomarańczowe patyczki lub 2x kopytko

-szczotka do pyłu

-frez do ściągania materiału 5A frezdosciagania(lub z węglika spiekanego/ bądź ceramiczny)

-frez kulka niebieska 2C kulkaniebieska i kulka czerwona 2B kulkaczerwona

-frez płomień długi 3C x2 plomiendlugi

-frez kropla niebieska x2 kropla

-frez kamienny 1D x2 FREZKAMIENNY

-frez gumka gumka

-liner

-nożyczki do skórek (prawo/lewo ręcznych)

-notatnik

-długopis

pamiętaj, ze narzędzia muszą być czyste!

Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

Joanna

Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

Karolina

Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.