NATALIA SIELAWA

  • Ponad 16 lat w branży stylizacji paznokci
  • 8 lat działa jako Instruktor
  • Współpracowała z wieloma markami z całego świata
  • Sędzia Mistrzostw
  • Mama 4 letniej córeczki

67

stylistów otworzyło własne firmy

2065

wydanych certyfikatów

8

lat szkolenia uczniów

Skończyłeś szkolenie z żelu? Potrafisz malować lakierem i pracować żelem? Czujesz niedosyt i chcesz poprawić jakość swojej pracy? Super dokształcenie to dobry wybór!

W PROGRAMIE KURSU

(pamiętaj, że musisz mieć ukończone szkolenie z żelu i praktykę)

599E305B 48EB 4AFE 9676 07816E681AC3 scaled
EXPRESS
Nauczymy Cię manicure i wycinania skórek nożyczkami.
2944B516 EE98 4B68 9B09 9C4FAA94F00E
BUDOWA
Nauczymy Cię szybkiej budowy paznokci z 1 kropli żelu. Ograniczysz piłowanie do minimum.
7137DE45 A8FA 494A 8C44 072492FE4E76 scaled
PRZYGOTOWANIE
Nauczysz się prawidłowego przygotowania płytki by uniknąć zapowietrzeń materiału.
35C7C8CA 354C 4E3A 924B 8B5CA85EBC8D scaled
SZABLON
Nauczymy Cię prawidłowego przygotowania formy pod paznokieć.
Projekt bez tytułu
PIŁOWANIE
Nauczysz się techniki piłowania formy owal/migdał/kwadrat i miękki kwadrat
Projekt bez tytułu 10
MATERIAŁY
Dowiesz się wszystkiego o materiałach do stylizacji paznokci.
Projekt bez tytułu 17
MODELKI
Zapewniamy Ci modelki do treningu.
Projekt bez tytułu 7
POMOC
Oferujemy Ci pomoc po szkoleniu.

Zabierz ze sobą:

-frez stożek stozek

-frez do ściągania materiału jodla

-nożyczki do skórek

-pęseta do zaciskania

-klampy do zaciskania metalowe  3 sztuki

-nożyczki ostre do cięcia form

-liner z cienkim włosiem

Ukończyłam tu 2 kursy: VIP manicure i żel podstawowy. Oprócz oczywistych opinii o profesjonalizmie, pasji oraz zdolnościach w przekazywaniu wiedzy chciałabym dodajcie jeszcze.
Jeśli myślisz, że podobny poziom możesz znaleźć u kogoś innego, pewnie małą odrobine racji w tym masz. Natomiast ja chce rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy się wahają.
Od momentu, gdy zaczęłam szukać pracy, do znalezienia pracy w świetnym salonie, nie upłynął nawet tydzień. Wysłałam 1 zgłoszenie, a odzew dostałam natychmiast. Co zainteresowało mojego pracodawcę? Najpierw jakość prac, wysoka jak na nowicjusza, a później moje certyfikaty zdobyte u kochanej Sielawy.
Podsumowując. Moja obecna pracodawczyni powiedziała, że gdy zobaczyła moje certyfikaty odrazu była pewna, że chce mnie w swoim zespole.
Tak więc, dziewczyny i chłopaki, polecam szybko się zapisywać, bo wymarzoną prace po kursach u Natalki i Karolci macie na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukasz kursu przepełnionego wiedzą teoretyczną i dużą ilością praktyki pod czujnym okiem instruktorów, którzy służą radą i konstruktywną krytyką, to idealne miejsce szkoleń dla Ciebie! 🙂 W Szkole Manicure Lawanails nauczą Cię wszystkiego od podstaw, poprowadzą za rękę przez rozległy świat paznokci. W szkoleniu Manicure VIP, które ukończyłam podobało mi się przede wszystkim indywidualne podejście do każdej kursantki, ogrom cierpliwości i fachowego wytłumaczenia jak poprawnie wykonywać WSZYSTKIE czynności związane z manicurem hybrydowym i nie tylko. Panie instruktorki znają odpowiedzi na wszystkie pytania, dzielą się swoimi doświadczeniami. Po odbytym szkoleniu zdobyłam wiele nowych klientek. Jakość wykonywanej przeze mnie pracy znacznie się poprawiła, co zauważyły również stałe klientki. Są zachwycone lakierem położonym pod same skórki, pięknym odbiciem światła, ale przede wszystkim wysoką trwałością stylizacji. Na pewno będę wracać do dziewczyn na następne szkolenia pomimo dzielących nas kilometrów! Polecam z czystym sumieniem! 🙂

Joanna

Jestem po 6 dniowym kursie manicure VIP u Natalii. Polecam z całego serca. Ogromna dawka, przekazana w zawrotnym tępie, ale usystematyzowana, podana z pasją, zaangażowaniem. Nie każdy kto ma wiedzę ma umiejętność ją tak przekazać, i nie każdy chce! Dziewczyny, zarówno Natalia jak i Karolina robią świetną robotę, z lekkością i umiejętnością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 🥰🥰🥰 . Wiedza z zakresu budowy, chorób aparatu paznokciowego, po 6dniach jesteś pro, Natalia przemagluje Cię tak, że w środku nocy będziesz wstanie wyjaśnić pojęcia typu eponychium, apeks, wał lateralny 😉. Duży nacisk na techniczne umiejętności, prawidłowa architektura paznokcia, posługiwanie się frezarką, narzędziami, sprytnie poprzeplatane nauką zdobień, dla urozmaicenia, odetchnięcia i dla Twojego portfolio. Super inwestycja w swój rozwój, cena przystępna jak za taką jakość szkolenia. Dziękuję, jesteście cudownymi kobietami 💁‍♀️💁‍♀️💁‍♀️

Karolina

Byłam już u wielu instruktorek, mniej i bardziej znanych. Mimo wszystko zawsze gdzieś czułam, ze prędzej czy później odważę się pójść do Natalki. Dlaczego nie poszłam od razu? Bo się bałam, przecież ja zupełnie nic nie wiem, nie będę szła się ośmieszać. Przecież jest MISTRZYNIĄ!
Ta wiedza i doświadczenie, które zbiera do tej pory i jak to wszystko potrafi przekazać jest niesamowite. Pasja do zawodu i energia do działania emanuje z niej na każdym szkoleniu. Żałuje tylko, ze nie odważyłam się iść do niej wcześniej.
Zupełnie się zakochałam w szkoleniach, które prowadzi i w tym w jaki sposób je prowadzi.